Prędzej czy później większość z nas to czeka. Być może, czytając ten tekst, masz już kolekcję, którą zechciałbyś się pochwalić przed swoimi dziećmi. Karty Panini, bo o nich będzie dzisiaj mowa, były pewnie w większości domów na całym świecie. Nawet jeśli nie zbieraliście ich celowo, zazwyczaj pojawiały się jako dodatek do czasopism, jakie czytaliśmy w dzieciństwie. Niektórych ta zachęta zmotywowała do zakupu kolejnych kart z zestawu, inni porzucili karty w kącie i długo do nich nie wrócili. Uznajmy, że ten artykuł będzie skierowany właśnie do tych, którzy postanowili kontynuować karierę z kartami Panini. Jakie zestawy są obecnie w ofercie i gdzie je znaleźć? Zapraszamy do lektury.

Karty Panini – zestawy znane od pokoleń

Kolekcjonowali dziadkowie, kolekcjonowali rodzice, ale również my. Czas, by również nasze dzieci zajęły się zbieraniem czegoś, do czego będą mogły wrócić po kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu latach. Karty Panini są znane od pokoleń. Być może niektóre albumy przechodzą z pokolenia na pokolenie. Jeśli w Waszym domu tak nie było, może warto zapoczątkować taką tradycję. Jeśli Wasze dzieci mają zainteresowania podobne do Waszych, nie ma nad czym się zastanawiać. Pokażcie im najciekawsze zestawy kart związanych z piłką nożna lub z bohaterami filmów, które wspólnie oglądacie. Mamy przecież sklepy z zabawkami, gdzie znajdziecie karty Panini z Harrym Potterem. Są też zestawy kart z dobrze znanymi lalkami L.O.L. Surprise. Wybór jest przeogromny. Teraz wystarczy jedynie zaszczepić w dziecku chęć zbierania tego typu „zabawek” i dzielić z nim wspólną pasję.

Fani sportu również nie będą zawiedzeni. W zależności od kraju, w każdym, w którym dostępne są karty Panini, otrzymacie karty z zawodnikami, którym z pewnością kibicujecie. W Polsce zdecydowany prym wiodą piłkarze, dlatego też kolekcje z najnowszymi gwiazdami mogą trafić w Wasze ręce. Chcecie mieć w swoich zbiorach kolekcję największych gwiazd piłki nożnej? Również nie ma najmniejszego problemu. Zestaw Fifa Top Class już czeka na nowych kolekcjonerów. Piękne w kolekcjonowaniu kart Panini jest niemal wszystko. Możliwość zebrania ulubionych postaci, rozpoczęcie przygody z kolekcjonerstwem oraz przede wszystkim jedna wielka zagadka. W końcu do ostatniej chwili nie wiemy, na jaką kartę możemy trafić.